Powiększ tekst: A A A

INTENCJE MSZALNE 17.09.2018 –23.09.2018

PONIEDZIAŁEK 17.09.2018

06.30

1) + Anna Gwizdek

2) + Małgorzata Kempa

 

07.30

1) + Józefa Zimniak

2) + Paweł Lachowicz – 3 r. śm., Henryk Michalak – 30 r. śm.

 

 18.30

1) + Wacława Lorenz

2) + Jerzy Jurek

3) + Zofia, Jan Kiełtyka

4) + Teresa Świątek

5) + Seweryna Grześkowska

 

WTOREK  18.09.2018  Św. Stanisława Kostki

 

06.30

1) + Stefania Bendkowska

2) + Bożena Woś

 

07.30

1) + Stanisław Bilski

2) + Andrzej Biegański

 

  18.30

1) + Andrzej Bogaczyk

2) + Barbara Wielgosz

3) + Maria Miechowian

4) – W 7 r. ur. Marii z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą  o zdrowie, opiekę Anioła Stróża dla Marii i błogosławieństwo  Boże dla rodziców całej rodziny

 

ŚRODA  19.09.2018

 

06.30

1) + Agnieszka Obsadny

2) + Edmund Szulc

 

07.30

1) + Stanisław Rosiak

2) + Krystyna Szczecińska

 

 18.30

1) + Maria Przerwa

2) + Jacek Skiba

3) + Czesław Piechota

4) + Kazimiera – 2 r. śm, Seweryn, Zygmunt Adamkiewicz

5) + Maria Olczak

 

CZWARTEK  20.09.2018

 Św. Andrzeja Kim Taeonga P, Chong Hasang i Towarzyszy

 

06.30

1) + Marian Kaczmarek

2) + Roman Gozdek

 

07.30

1) + Eugeniusz Szymański – 31 r. śm.

2) + Maria Nowacka

 

 16.00

 W intencji Zarządu Międzyzakładowej Komisji Regionalnej ZZ Dyżurnych Ruchu PKP przy Zakładzie Linii Kolejowych  w Ostrowie Wielkopolskim  z  aktem nadania i poświęcenia  sztandaru

 

  18.30

1) + Stefan Lewicki – 1 r. śm.

2) + Maciej Kempa

3) + Albina Bielska

4) + Władysława, Stefan Adamczak,  z rodz.  Adamczaków, Rut Jadasz, Maria, Józef Danielewicz z rodz.  Danielewiczów, Józef Peisert

5) – W 70 r. ur. Andrzeja  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą  o zdrowie, dalsza bożą opiekę i błogosławieństwo dla jubilata i i całej rodziny

 

PIĄTEK  21.09.2018

 Św. Mateusza

 

06.30

1) + Kazimierz Celmer

2) + Jan Perkiewicz

 

07.30

1) + Pelagia Lamperska

2) + Grażyna Szymczak

 

 16.00

W intencji  nowożeńców

 

  18.30

1) + Robert Stawik

2) + Kazimierz Dankiewicz

3) + Zofia Pieczyńska

4) + Bernard Koniarek

5) + Piotr- 29 r. śm., Marian – 28 r. śm. Skonieczni

 

SOBOTA  22.09.2018

 

06.30

1) + Lukrecja Wróbel

2) – Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie i narodziny Gabrieli , z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Gabrieli, rodziców i dziadków

 

07.30

1) + Czesława Stachurska

2) + Maria, Władysław Szymczak, Ludwika, Ignacy Bieganek, zm. z rodziny Szymczak i Bieganek

 

  18.30

1) + Henryk Biel

2) + Zbigniew, Bogumiła, Władysława, Walenty Szczęch, Teresa Kiełpińska, Aniela Kotwicka, Justyna Trelko

3) + Joanna Jedrzejewska

4) + Józef Kowaliński

5) – W I r. ur. Hanny z podziękowaniem za dar życia z prośbą o zdrowie, opiekę Anioła Stróża i Boże błogosławieństwo dla Hanny i całej rodziny

6) – W I r. ur. Maksymiliana z podziękowaniem za dar życia z prośbą o zdrowie, opiekę Anioła Stróża i Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana i calej rodziny

 

XXV NIEDZIELA  OKRESU ZWYKŁEGO  23.09.2018

 

07.00

1) + Zbigniew Wyganowski – 5 r. śm.

2) + Anna – 6 r. śm., Wiktor Zbanyszek

 

 08.15

1) – Za Parafian

2) + Marian Cebulski

3) – W 50 r. sakramentu małżeństwa Eugenii  i Jerzego oraz  w 20 r. sakramentu małżeństwa Edyty i Rafała  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą  o zdrowie, dalsza Bożą opiekę i błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny

 

09.30

+  Janina, Bronisłąw Majchrzak – 15 r. śm. obojga

 

10.45

 +  Irena Witek

 

  12.00

 + Tadeusz Paduch – 1 r. śm.

 

 13.00

1) + Franciszek Kaszuba

2) – W 75 r. ur. Kazimiery Mielczarek  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą  o zdrowie, dalsza Bożą opiekę  i błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny

 

20.00

+  Zdzisław Młynarczyk – 14 r. śm., Maria Kupczyk – 15 r. śm.,  zm.  z rodziny Kupczyków