Powiększ tekst: A A A

INTENCJE MSZALNE –10.12.2017 –17.12.2017

II NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2017

 

07.00

1) + Kazimierz Szostak

2) + Anna Kusa

3) + Marek Sztukowski

08.15

1) –  W intencji Ofiarodawców i  Dobrodziejów naszej parafii

2) + Tomasz Hasiński

3) + Marek Fułek

09.30

+  Helena, Edward, Stanisław Idzior,  z  rodz. Idziorów  i  Rybackich

10.45

+ Lutosława Jasik; zm. z rodz. Jasików i Binków

12.00

1) + Jadwiga Ryfa –  4 r. śm.

2) + Bogdan Wątroba – 10 r. śm.

13.00

1) + Rozalia Paszek – 9r. śm.  zm. z rodz. Paszków;  Jenczaków, Tomaszewiczów

2) + Zbigniew Mrula

3) + Edward, Włodzimierz, Elżbieta Moch

20.00

+ Pelagia Lamperska

 

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017

 

06.30

1) + Zbigniew Dolata

2) + Zbigniew Kalis

07.30

RORATY

1) + Stanisław Cieplik

2) + Józef Bryliński

3) + Zenona Różalska

18.00

RORATY  DLA  DZIECI

1) + Jan Rosa

2) + Stanislaw Iwanciw

3) + Wacława Lorenz

4) + Łucja Ofanowska

5) + Anna Kamińska

6) + Stefan Jagielski

 

WTOREK 12.12.2017

 

06.30

+ Tadeusz Ptak

07.30

RORATY

1) + Bogdan Pałat

2) + Danuta Szkudlarek

3) + Halina Zimna

18.00

RORATY

1) + Czesława Nawrocka – 1 r. śm.

2) + Renata Franzke

3) + Andrzej Bogaczyk

4) + Halina Wasielewska

5) + Teodora Szeląg

 

ŚRODA 13.12.2017 – Św. Łucji

 

06.30

+ Helena, Feliks Kaźmierczak

07.30

RORATY

1) + Stefania Kubiak

2) + Krzysztof Michalczak

3) + Stefan – 10 r. śm., Barbara, Stanisław, Janina Borówka

18.00

RORATY

1) + Czesław Szmaj

2) + Zofia Grzeszczyk

3) + Teresa Kołeczko

4) + Ireneusz Suchorzewski

5) + Kinga Spaleniak

6)  – W 18 r. ur. Weroniki  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo  i światło Ducha Św.                          w dorosłym życiu

 

CZWARTEK 14.12.2017 – Św. Jana od Krzyża

 

06.30

1) + Krystian Sobczak

2) + Waldemar Jokiel

07.30

RORATY

1) + Józef Wasielewski

2) + Ludwik Młynek

3) + Tadeusz Paduch

18.00

RORATY  DLA  DZIECI

1) + Kazimiera Cerekwicka – 1 r. śm.

2) + Maciej Kempa

3) + Alina Maik

4) + Halina Walerowicz

5) + Emilia Bugzel

6) + Roman Kloc

 

PIĄTEK 15.12.2017


06.30

+  Stanisław Przybylski

07.30

RORATY

1) + Kazimierz Pauś

2) + Florian Pawlak

3) + Teresa Matuszkiewicz

18.00

RORATY

1) + Agnieszka Lambryczak

2) + Stanisław  Gozdek

3) + Maria Kuluszczyńska

4) + Joanna Biernat

5) + Zofia Stendera

6) + Marian Łakomy

 

SOBOTA 16.12.2017

 

06.30

1)+  Stanisław Bilski

2)+  Zbigniew Wiertelak

07.30

RORATY

1) + Genowefa Kusa

2) + Janusz Gmyrek

3) + Joanna Urban

15.30

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie  

18.30

1) + Janina, Bronisław Majchrzak – 14 r. śm.

2) + Zdzisław Buliński

3) + Maria Spalona

4) + Antoni Rachwał

5) + Sebastian Jezierski – 4 r. śm.

6) + Stanisława Szymczak

 

III NIEDZIELA ADWENTU 17.12.2017

 

07.00

1) + Ryszard Piwoński – 4 r. śm.

2) + Bogdan Biernat

3) + Marek Sąpór

08.15

1) – Za Parafian

2) + Ludwik Wodniczak – 26 r. śm., Helena – 9 r. śm.,  Jan Śmigiel

3) + Helena Konopińska

09.30

+  Kazimiera, Bogdan Wesołowski

10.45

+ Leon Pawlaczyk, Jadwiga i Edmund Piorunek, zm. z  rodziny

12.00

+ Marianna Malczewska

13.00

1) + Alina Maik

2) + Mieczysław Głowacki

3) + Eugeniusz Górski

20.00

+  Jan, Czesława Mieszała