Powiększ tekst: A A A

Kolęda – odwiedziny duszpasterskie rodzin parafii

Utworzono 11 stycznia 2018   |   Oprac. Administrator

do-kolędy

Kolęda – to spotkanie kapłana z rodziną na wspólnej modlitwie przy kolędowym stole, błogosławieństwo mieszkania i krótka rozmowa duszpasterska. Już dziś pragniemy serdecznie podziękować za otwarte drzwi mieszkań, za wspólnie spędzone chwile na modlitwie oraz za zwyczajowo składane ofiary kolędowe, które przeznaczone będą na pokrycie kosztów prac związanych z budową dzwonnicy. Serdeczne „Bóg zapłać” za okazaną życzliwość i ofiarność.

Kolęda w naszej parafii:
a) w dni powszednie od godziny 15.30.
b) w soboty – od godziny 10.30.

PLAN KOLĘDY

OD  08 STYCZNIA  2018  r.  DO  13  LUTEGO   2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK 08 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Dalbora domy jednorodzinne oraz ul. Dalbora 38 ABCDE

2 ks.- ul. Śmigielskiego 4 ABC oraz ul. Śmigielskiego 2 A

3 ks.- ul. Śmigielskiego 8 ABC oraz  ul. Śmigielskiego 2B

ŚRODA  10 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Śmigielskiego 6 ABCD

2 ks.- ul. Śmigielskiego 14 ABC oraz ul. Śmigielskiego 12 A

3 ks.- ul. Śmigielskiego 16 ABC oraz ul. Śmigielskiego 12 B

CZWARTEK  11 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Śmigielskiego 18 ABCD

2 ks.- ul. Śmigielskiego 38 AB oraz ul. Śmigielskiego 40 ABC

3 ks.- ul. Jankowskiego 3 ABCD

PIĄTEK  12 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Jankowskiego cała od 49 do 6 oraz ul. Jankowskiego  1 ABC

2 ks.- ul. Baczyńskiego numery nieparzyste od nr 1

3 ks.- ul. Baczyńskiego numery parzyste od nr 2

SOBOTA  13 stycznia 2018 r. – godz. 10.30

1 ks.- ul. Matejki 21 ABC oraz ul. Matejki 22 AB

2 ks.- ul. Lewandowskiego i Lisieckiego

3 ks.- ul. Strzelecka domy jednorodzinne od nr 2

PONIEDZIAŁEK 15 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Mikołajczyka 4 ABCD

2 ks.- ul. Matejki domy jednorodzinne, numery nieparzyste od 1

3 ks.- ul. Matejki domy jednorodzinne, numery parzyste od 2

 WTOREK  16 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Strzelecka 44 ABC oraz ul. Strzelecka 62 A

2 ks.- ul. Strzelecka 66 ABC oraz ul. Strzelecka 62 B

ŚRODA  17 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Strzelecka 64 ABC oraz  ul. Strzelecka 68 AB

2 ks.- ul. Strzelecka 68 C oraz ul. Strzelecka 72 ABC ORAZ ul. Strzelecka 74 C

3 ks.- ul. Strzelecka 74 AB oraz ul. Strzelecka 76 ABC

CZWARTEK  18 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Strzelecka 70 ABCD

2 ks.- ul. Chełmońskiego 1 ABCD

3 ks.- ul. Chełmońskiego 2 ABCD

PIĄTEK  19 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Chełmońskiego 4 ABCD

2 ks.- ul. Chełmońskiego 3 ABC oraz ul. Chełmońskiego 6 AB

3 ks.- ul. Malczewskiego 2 AB oraz ul. Malczewskiego 3 ABC

SOBOTA  20 stycznia 2018 r. – godz. 10.30

1 ks.- ul. Jasna parzyste i nieparzyste od nr 1

2 ks.- ul. Pogodna, Wesoła, Szczęśliwa, Radosna, Skowronkowa, Lawendowa, Sowia, Słowikowa, Kukułcza

3 ks.- ul. PCK, ks. Popiełuszki, Sikory, Bortkiewicza, ks. Majorka, Tęczowa, Kolorowa Promienista, Piękna

PONIEDZIAŁEK 22 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Szkolna domy jednorodzinne nr 1 – 12, 14, 21, 26 oraz ul. Szkolna blok 13
2 ks.- ul. Szkolna 15, 17, 19
3 ks.- ul. Szkolna 18 ABC oraz 22 A
4 ks.- ul. Szkolna 20 ABC oraz 22 B

WTOREK  23 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 1 AB oraz ul. Komuny Paryskiej 3 ABC
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 6 ABCD oraz ul. Frąszczaka 5
3 ks.- ul. Komuny Paryskiej 2 AB oraz ul. Komuny Paryskiej 4 ABC

ŚRODA  24 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 8 ABC oraz ul. Komuny Paryskiej 9 AB
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 10 ABC oraz ul. Komuny Paryskiej 12 AB
3 ks.- ul. Paderewskiego 8 ABC oraz ul. ul. Komuny Paryskiej 11 ABC
4 ks.- ul. Klasztorna 11 D oraz ul. Klasztorna 11 E

CZWARTEK  25 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Paderewskiego 10 AB oraz ul. Paderewskiego 12 ABC
2 ks.- ul. Broniewskiego 1, 3, 5
3 ks.- ul. Broniewskiego 7, 9, 11
4 ks.- ul. Klasztorna 11 C oraz ul. Klasztorna 11 B

PIĄTEK  26 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Asnyka 22 oraz ul. Asnyka 24
2 ks.- ul. Asnyka 1 ABCD
3 ks.- ul. Asnyka 3 ORAZ 3 ABC
4 ks.- ul. Broniewskiego 13, 15

SOBOTA  27 stycznia 2018 r. – godz. 10.30

1 ks.- ul. Bronikowskiego, Cywińskiego, Dwornika, Niesiołowskiego, Serbeńskiego
2 ks.- ul. Strzelecka 101, 105, 111, 113, 119, blok 144, 146 ORAZ ul. Końcowa
3 ks.- ul. Strzelecka 140 oraz ul. Klasztorna domy jednorodzinne nieparzyste od nr 1
4 ks.- ul. Strzelecka 138 oraz ul. Klasztorna domy jednorodzinne parzyste od nr 2

PONIEDZIAŁEK 29 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Paderewskiego domy jednorodzinne 57, 43, 41, 35 ORAZ blok 33 ABC
2 ks.- ul. Paderewskiego 39 ABC oraz ul. Paderewskiego 24 A
3 ks.- ul. Paderewskiego 24 BC oraz ul. Paderewskiego 26 ABC
4 ks.- ul. Klasztorna 11 A,  ul. Klasztorna 10 oraz ul. Klasztorna 12

 

WTOREK  30 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Paderewskiego 22 ABCD
2 ks.- ul. Paderewskiego 28 ABC oraz ul. Paderewskiego 30
3 ks.- ul. Klasztorna 9 oraz ul. Klasztorna 9 A

ŚRODA  31 stycznia 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Paderewskiego 16 ABC
2 ks.- ul. Paderewskiego 16 DE
3 ks.- ul. Paderewskiego 31 ABCDE
4 ks.- ul. Klasztorna 7 A oraz ul. Klasztorna 7 B

CZWARTEK  1 lutego 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Paderewskiego 34 ABCD
2 ks.- ul. Paderewskiego 32 ABC oraz ul. Paderewskiego 38 C
3 ks.- ul. Paderewskiego 36 ABC oraz ul. Paderewskiego 38 AB
4 ks.- ul. Klasztorna 7 C oraz ul. Strzelecka 136

SOBOTA  03 lutego 2018 r. – godz. 10.30

1 ks.- ul. Paderewskiego 40 ABCD
2 ks.- ul. Strzelecka 86 ABCD
3 ks.- ul. Strzelecka 96 AB oraz ul. Strzelecka 100 ABC
4 ks.- ul. Strzelecka 134 AB, ul. Strzelecka 132 AB

PONIEDZIAŁEK 05 lutego 2018 r. – godz.15.30

1 ks.- ul. Strzelecka 90 ABCD
2 ks.- ul. Strzelecka 92 ABCD
3 ks.- ul. Strzelecka 98 ABCD
4 ks.- ul. Strzelecka 88 ABC

 

WTOREK  06 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 15 ABCD
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 19 ABCD
3 ks.- ul. Strzelecka 78 ABC

ŚRODA  07 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 17 ABC oraz ul. Komuny Paryskiej 23 A
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 23 BC oraz ul. Komuny Paryskiej 27 ABC
3 ks.- ul. Komuny Paryskiej 25 ABCD
4 ks.- ul. Strzelecka 130 AB, ul. Strzelecka 128 AB

CZWARTEK  08 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 29 ABCD
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 31 ABCD
3 ks.- ul. Komuny Paryskiej 37 ABCD
4 ks.- ul. Strzelecka 126 AB, 124 AB

PIĄTEK  09 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Komuny Paryskiej 35 ABC oraz ul. Komuny Paryskiej 39 AB
2 ks.- ul. Komuny Paryskiej 39 C oraz ul. Komuny Paryskiej 41 ABC
3 ks.- ul. Strzelecka 114 ABCDE
4 ks.- ul. Strzelecka 120

SOBOTA  10 lutego 2018 r. – godz. 10.30
1 ks.- DOM KOMBATANTA
2 ks.- DOM KOMBATANTA
3 ks.- ul. Strzelecka 116 ABCDE ORAZ ul. Strzelecka 118 A
4 ks.- ul. Strzelecka 118 BCD

PONIEDZIAŁEK 12 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Mertki 5 ABC
2 ks.- ul. Mertki 7 ABC
3 ks.- ul. Mertki 9 ABCD
4 ks.- ul. Mertki 11 ABC

WTOREK 13 lutego 2018 r. – godz.15.30
1 ks.- ul. Al. Solidarności oraz ul. Złota
2 ks.- Kolęda na życzenie rodzin, które nie mogły przyjąć w wyznaczonym terminie

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość zmian tras kolędowych z powodu choroby lub innych zdarzeń losowych.