Powiększ tekst: A A A

Komunikat

Utworzono 14 marca 2020   |   Oprac. Administrator

KOMUNIKAT

         Stosując się do rozporządzeń organów państwowych z dnia 13 marca br., oraz zarządzenia Biskupa Kaliskiego informuję, że podczas każdej Mszy św. i nabożeństw może przebywać wewnątrz kościoła maksymalnie 50 osób włączając duchowieństwo parafialne i służbę liturgiczną.

Proszę aby w pierwszej kolejności udział w liturgii umożliwić osobom, które danego dnia i na daną godzinę zamówiły intencję mszalną.

W związku z tym na czas obowiązujących zarządzeń, w niedziele wprowadzone zostają dodatkowe Msze św. o godz: 17.00  i  18.30. Wszystkich zachęcam do skorzystania z łaski dyspensy udzielonej przez Biskupa Kaliskiego i duchowej łączności w tym czasie na modlitwie poprzez transmitowane Msze św. niedzielne przez środki masowego przekazu.

Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz:  15.00  z Mszą św. z naszej parafii  transmitowane będzie  także przez Internet i dostępne na naszej stronie www: sw-pawel.pl

W tygodniu Msze św. według stałego porządku, oraz okazja do spowiedzi codziennie od 7.00 – 7.30 i 18.00 – 18.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji codziennie od poniedziałku do soboty od godz: 8.00 do 18.00.

Każdego dnia  o godz: 20.30 – bez udziału wiernych – kapłani naszej parafii odmawiać będą w kościele różaniec w intencji chorych, oraz tych którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Proszę o duchową i modlitewną łączność w tym samym czasie w rodzinach.

„ Od powietrza, głody, ognia i wojny – wybaw nas Panie „

                                                                                                                 Ks. Jacek Kita – proboszcz