Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ– 19.09.2021 r., XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ-26.09.2021

       OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19.09.2021r.

 

 1. Dzisiaj po Mszy św. godz. 10.45. odbiór deklaracji zgłaszającej dziecko do I Komunii św., a po Mszę św. o godz. 13.00 odbiór deklaracji zgłaszającej dziecko do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 2. W środę 22 września zapraszamy na wspólną modlitwę za przyczyną św. Charbela w intencji wszystkich chorych z namaszczeniem olejami. O godz. 18.00 koronka w intencji chorych, adoracja Najświętszego Sakramentu i namaszczenie olejami, a o 18.30. Msza św. z błogosławieństwem relikwiami. Serdecznie zapraszamy.
 3. Po wakacyjnej przerwie od października wznawiamy spotkania formacyjne grup duszpasterskich z opiekunami. O szczegółach spotkań wkrótce.
 4. W ostrowskiej konkatedrze w dniach od 19 do 22 września odbędą się diecezjalne rekolekcje ewangelizacyjne „Powołani by wierzyć dzisiaj” . Szczegóły na plakatach.
 5. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 7 października w I czwartek miesiąca będzie miało miejsce ZAWIERZENIE NARODU I KOŚCIOŁA W POLSCE ŚWIĘTEMU JÓZEFOWI. Wydarzenie to poprzedzą narodowe rekolekcje w dniach od 3 do 7 października transmitowane przez media diecezjalne, TV Trwam i Radio Maryja. Szczegóły na plakatach.
 6. Zapraszamy wszystkich katechetów uczących w szkołach na terenie naszej parafii, w poniedziałek 27 września na Mszę św. o godz. 18.30 oraz na spotkanie przy kawie po Mszy św.
 7. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje wyjazd do Bydgoszczy na SZTAFETOWY BIEG SZLAKIEM MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI. Wyjazd 3 października o godz. 5.00, koszt 60 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
 8. ,,BÓG ZAPŁAĆ” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacę na inwestycję schodów i głównego wejścia do naszego kościoła.
 9. Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.   

 

     OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26.09.2021r.

 1. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik i modlitwa na różańcu. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 19.30. Różaniec odmawiany jest także przez wiernych każdego dnia po Mszy św. o godz. 6.30. Dzieci natomiast zapraszamy w poniedziałki i czwartki na godz. 17.15, a w niedzielę na godz.10.45 na cykl krótkich spotkań różańcowych o pewnej niewidomej zakonnicy która dokonała wielkich rzeczy dla dzieci.
 2. W poniedziałek 27 września zapraszamy wszystkich katechetów uczących w szkołach na terenie naszej parafii na Mszę św. o godz. 18.30 oraz na spotkanie przy kawie po Mszy św.
 3. W TYM TYGODNIU:

– W I PIĄTEK MIESIĄCA – spowiedź św. od 17.00 do 18.30. Po Mszy św. o godz.  18.30 – Nabożeństwo do NSPJ.

– W I SOBOTĘ MIESIĄCA – po Mszy św. o 6.30 Nabożeństwo wynagradzające  Niepokalanemu Serca NMP., a od godz. 8.30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Zgłoszenia chorych w biurze parafialnym.

 1. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje wyjazd do Bydgoszczy na SZTAFETOWY BIEG SZLAKIEM MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI. Wyjazd 3 października o godz. 5.00, koszt 60 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
 2. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 7 października w I czwartek miesiąca będzie miało miejsce ZAWIERZENIE NARODU I KOŚCIOŁA W POLSCE ŚWIĘTEMU JÓZEFOWI. Wydarzenie to poprzedzą narodowe rekolekcje w dniach od 3 do 7 października transmitowane przez media diecezjalne, TV Trwam i Radio Maryja. Szczegóły na plakatach.
 3. Po wakacyjnej przerwie od października wznawiamy spotkania formacyjne grup duszpasterskich z opiekunami. O szczegółach spotkań wkrótce.
 4. ,,BÓG ZAPŁAĆ” za składane ofiary na inwestycję schodów i głównego wejścia do naszego kościoła.
 5. BIURO PARAFIALNE czynne w poniedziałki , środy i piątki od 10.00 – 12.00, oraz w soboty od 19.15 do 20.00 w sprawach sakramentu małżeństwa.
 6. Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.