Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  – XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 18.10.2020 r.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  – XXIX  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 18.10.2020 r.

 1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE – o godz. 18.00, w niedzielę o 19.30.
 2. Spotkanie dla bierzmowanych zaplanowane na poniedziałek – odwołane.
 3. W czwartek, 22 października przypada PIĄTA ROCZNICA MODLITW ZA WSTAWIENNICTWEM ŚWIĘTEGO CHARBELA w naszej parafii. O godz. 18.00 różaniec w intencji chorych, o 18.30 Msza św. z adoracją Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwem relikwiami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji chorych – szczególnie w tym czasie epidemii.
 4. Poświecenie różańców dla dzieci z klas III i złożenie deklaracji przesunięte na późniejszy termin.
 5. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. WYMIENIANKI JEDNORAZOWE ZA ZMARŁYCH można  składać do wszystkich skarbon–karty do wypisania zmarłych wyłożone są przy wyjściu głównym kościoła. Za tych zmarłych modlić się będziemy odmawiając różaniec  od 2 do 8 listopada. WYMIENIANKI ROCZNE ZA ZMARŁYCH   można składać w biurze parafialnym. Za składane przy tej okazji ofiary, które przeznaczone są na uregulowanie do końca płatności za inwestycje malowania kościoła  – serdeczne „Bóg zapłać”.
 6. BIURO PARAFIALNE czynne w poniedziałki, środy i piątki od 10.00 do 12.00.

7.„BÓG ZAPŁAĆ” za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w ubiegłą niedzielę.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele TYDZIEŃ MISYJNY i modlić się będziemy w tym czasie za misjonarzy i misjonarki pracujących w różnych regionach świata. A za tydzień zbiórka ofiar do puszek na dzieło misji.. Za okazaną życzliwość sprawie misji katolickich – „ BÓG ZAPŁAĆ”.
 2. Informuję o wprowadzonych limitach na nabożeństwach w kościele – 1 osoba na 7 m2., oraz o obowiązku zasłaniania ust i nosa.
 3. Wszystkim życzymy łaski zdrowia i Bożej opieki na nowy tydzień,
  a solenizantów i jubilatów tego tygodnia otaczamy serdeczną myślą i darem modlitwy.