Powiększ tekst: A A A

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 11.03.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 11.03.2018 r.

 

 1. NABOŻEŃSTWA PASYJNE W WIELKIM  POŚCIE  :

DROGA KRZYŻOWA – W  PIĄTEK  o godz. 8.00 i 18.00. Na drogę krzyżową o godzinie 18.00 zapraszamy także młodzież i dzieci z rodzicami.

GORZKIE ŻALE  – W NIEDZIELĘ  o godz. 15.00

Po Gorzkich Żalach, ok. 15.30 Msza święta.

 1. Serdeczne „Bóg zapłać” Dyrekcji, nauczycielom i katechetom za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu rekolekcji wielkopostnych dla szkół z terenu naszej parafii, a dzieciom i młodzieży za piękny w nich udział.
 2. „Bóg zapłać” za udział w III Biegowej Drodze Krzyżowej licznie zgromadzonym uczestnikom z różnych stron Polski. Dziękujemy też wszystkim wolontariuszom, policji, służbom medycznym i technicznym oraz wszystkim ofiarodawcom wspierającym materialnie tę duchową inicjatywę.
 3. PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE rozpoczniemy od soboty 24 marca. Świąteczne odwiedziny chorych odbędą się także w sobotę, 24 marca od godziny 8.30. Zgłoszenia nowych chorych przyjmujemy w biurze parafialnym. Spowiedź wielkanocna w Wielki Poniedziałek 26 marca.
 4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych – dziś o 10.45.
 5. „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary na tacę inwestycyjną; oraz za ofiary daniny diecezjalnej, ofiary w kopertach na inwestycję dzwonnicy oraz za składane do skarbon ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczną dekorację kościoła.
 6. „Bóg zapłać” za wsparcie polskich misjonarzy w ubiegłą niedzielę ofiarami  do puszek.
 7. Koncert Pieśni Pasyjnych „Stabat Mater Dolorosa” – 10 marca o godz.17.00 w kościele NMP Królowej Polski. Szczegóły na plakacie.
 8. Polecamy prasę katolicką.
 9. Dyżur w tym tygodniu pełni ks. Łukasz Ciesielski.
 10. Bożego błogosławieństwa Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzą duszpasterze.