Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu – 09.12.2018 r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  –  II Niedziela Adwentu– 09.12.2018 r.

*******************************

 1. RORATY codziennie o 7.30 i  18.00. W soboty Msza św. tradycyjnie o 18.30.

RORATY DLA DZIECI  w  CZWARTKI  o 18.00  i  w  NIEDZIELĘ o 10.45.

Dziękujemy serdecznie za wytrwałość i obecność bardzo licznej grupie dzieci i rodziców, uczestniczących w Mszach roratnich.

Ofiary na tacę zbierane podczas Mszy świętych  roratnich rano i wieczorem dla dorosłych przeznaczone są na upominki dla dzieci. Za ofiarność  „Bóg zapłać” .

Przez cały Adwent do nabycia opłatki na stół wigilijny, oraz  świece Caritasu. Za składane ofiary  „Bóg zapłać”.

 1. Rozpoczynamy ADWENTOWE ZAMYŚLENIA REKOLEKCYJNE, które potrwają do wtorku 11 grudnia – pod hasłem „SŁUDZY BARANKA – ŚLADAMI JANA CHRZCICIELA”

Msze święte z zamyśleniami rekolekcyjnymi w poniedziałek i wtorek o 6.30, 7.30 i 18.00. W Domu Kombatanta Msza święta z nauką rekolekcyjną i spowiedź  w poniedziałek o 17.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w duchowym przygotowaniu do Bożego Narodzenia.
SPOWIEDŹ ADWENTOWA W CZWARTEK, 20 GRUDNIA.

 1. Dziś po Mszy świętej o 10.45 – spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, a po każdej Mszy św. prosimy o potwierdzenie swojej obecności uczniów z klasy III B Gimnazjum i VIII B Szkoły Podstawowej.
 2. Za złożone dziś ofiary na tacę inwestycyjną – „Bóg zapłać”.
 3. Świąteczne odwiedziny chorych – w sobotę, 15 grudnia od godz. 8.30. Nowych chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
 4. Nasza parafia organizuje w lipcu 2019 roku pielgrzymkę „Nadbałtyckim szlakiem”. Zapisy u ks. Łukasza Zawidzkiego lub w biurze parafialnym. Więcej informacji na plakatach.
 5. W środę, 12 grudnia, w przychodni lekarzy rodzinnych przy ul. Mertki odbędą się odpłatne badania profilaktyczne. Więcej informacji na plakatach.
 6. Zbiórka ofiar do puszek na świąteczną pomoc dla najuboższych rodzin z naszej parafii zostanie przeprowadzona przez członków Grupę Charytatywną w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej. „Bóg zapłać” za ofiarność.
 7. Polecamy prasę katolicką.
 8. Dyżur w tym tygodniu pełni ks. Łukasz Ciesielski.
 9. Na czas Adwentu niech Bóg błogosławi naszym Parafianom i Gościom.