Powiększ tekst: A A A

Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocna – 22. 04. 2018r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

 IV Niedziela Wielkanocna – 22. 04. 2018r.

 1. Dziś Niedziela modlitw o powołania. Otoczmy modlitwą kapłanów pochodzących z parafii i kleryków przygotowujących się do sakramentu święceń. Módlmy się również o nowe powołania z naszej wspólnoty. Dzisiaj również Msza święta z modlitwą o uzdrowienie, połączona z namaszczeniem olejami świętego Charbela.
 2. a) 19.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i ucałowanie relikwii św. Charbela
 3. b) 20.00 – Msza święta z namaszczeniem olejami
 4. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. Msze święte w tym dniu o godzinie 6.30, 7.30 i 18.30.
 5. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, do której przystąpi 180 dzieci, będzie miała miejsce w sobotę i niedzielę 5 i 6 maja podczas Mszy świętej o godzinie 12.00.

Próby liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych:

– grupa sobotnia (5 maja) – w każdy piątek o 17.15

– grupa niedzielna (6 maja) – w każdy piątek o 19.15

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej – będzie miała miejsce w niedzielę 13 maja, podczas Mszy świętej o godzinie 13.00.

 1. Spotkanie pielgrzymów udających się w lipcu na Węgry – dzisiaj o godzinie 17.00. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty i II ratę wpłaty.
 2. Najbliższe odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – we wtorek, 1 maja od godziny 8.30. Zgłoszenia nowych chorych w biurze parafialnym.
 3. Nasza parafia organizuje dla wszystkich chętnych w ramach majowego weekendu rowerową wycieczkę do Antonina, w środę 2 maja. W ramach wycieczki Msza święta i pobyt nad jeziorem. Wszystkich chętnych zapraszamy. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.
 4. „Bóg zapłać” wszystkim za składane w kopertach ofiary na inwestycje naszej dzwonnicy oraz za ofiary daniny diecezjalnej.
 5. Dyżur w tym tygodniu pełni ks. Łukasz Ciesielski.
 6. Na kolejny tydzień wielkanocnej radości ze zmartwychwstania naszego Pana niech wszystkim Bóg błogosławi.