Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.2024r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.2024r.

  1. Dzisiaj w ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO zawierzamy siebie oraz rodziny nasze Bożemu Miłosierdziu. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – suma odpustowa o godz. 12.00. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – w poniedziałek 8 kwietnia – o godz. 19.15 w kościele.
  3. Jutro w poniedziałek 8 kwietnia przypada przeniesiona uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. według porządku dnia powszedniego.
  4. Serdeczne ,,BÓG ZAPŁAĆ” za składane do skarbon ofiary na kwiaty do grobu pańskiego i świąteczną dekorację kościoła, oraz za ofiary daniny diecezjalnej składane w kopertach. W przyszła niedzielę, drugą miesiąca – taca inwestycyjna, za składane ofiary ”Bóg zapłać.”
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 10:45 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnością do udziału w konkursie talentów muzycznych w Szkole Podstawowej nr 4 dnia 20 i 27 kwietnia. Szczegóły na plakacie.
  7. W piątek 12 kwietnia w parafii św. Rodziny czuwanie modlitewne „Wieczór chwały”. Szczegóły na plakacie.
  8. W niedziele 14 kwietnia akcja oddawania krwi – „Kropla miłosierdzia” w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, oraz koncert – misterium w hołdzie wielkiego papieża „Droga do świętości – Ostrów pamięta”– szczegóły na plakacie.
  9. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus wszystkim błogosławi.