Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  – 28.05.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  – 28.05.2023r.

  1. Ostatnie dni nabożeństw majowych o godz. 18.00. Od 1 czerwca nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. o 18.30.
  2. W poniedziałek 29 maja – II Dzień Zielonych Świąt – Święto NMP MATKI KOŚCIOŁA. Msze św. o 6.30, 7.30 i 18.30. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny, czas w którym zobowiązani jesteśmy do wypełnienia przykazania kościelnego – przynajmniej raz w roku – w okresie wielkanocnym przystąpić do sakramentu pokuty i komunię św. przyjąć.
  3. W środę po Mszy św. o 18.30 spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.
  4. W TYM TYGODNIU:

– I CZWARTEK MIESIĄCA – z koronką do Bożego Miłosierdzia i modlitwą w ramach Diecezjalnej Nowenny o powołania kapłańskie.

– I PIĄTEK MIESIĄCA – spowiedź św. od godz. 16.30 do 18.30

– I SOBOTA MIESIĄCA – z nabożeństwem do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 6.30, a od godz. 8.30 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Następne odwiedziny chorych we wrześniu.

  1. Serdeczne ,,BÓG ZAPŁAĆ” za składane ofiary na naszą inwestycję modernizacji schodów bocznych i elewacji nad schodami. ,,Bóg zapłać” również za składane dziś ofiary do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego, które kształci kleryków naszej diecezji.
  2. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi nabór na kandydatów na rodziny zastępcze. Szczegóły dla zainteresowanych na plakacie.
  3. Stowarzyszenie Konferencji św. Wincentego a Paulo działające przy Konkatedrze organizuje loterię fantową na pozyskanie środków finansowych na prowadzenie działalności statutowej. Szczegóły na plakacie.
  4. Parafia św. Rodziny organizuje Czerwcówke u św. Rodziny – szczegóły na plakacie.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.