Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 22.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VI  NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 22.05.2022r.

  1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00, w niedziele o 19.30. Serdecznie zapraszamy na wspólne uwielbienie imienia Maryi w Jej wezwaniach Litanii Loretańskich oraz na wspólny śpiew pięknych pieśni maryjnych.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00. – Ks. Rafał Maciak, który w czwartek przyjął święcenia kapłańskie w katedrze w Kaliszu odprawi Mszę św. prymicyjną w naszym kościele. Wyrażamy naszą radość i ks. Neoprezbiterowi  życzymy by był gorliwym  kapłanem.
  3. Dzisiaj zapraszamy na modlitwę w intencji chorych za przyczyną św. Charbela. O godz. 19.15. – koronka w intencji chorych, nabożeństwo majowe z modlitwą adoracyjną Najświętszego Sakramentu i namaszczenie olejami św. Charbela i jak w każdą niedzielę o 20.00 Msza św.
  4. W poniedziałek 23 maja – Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 19.15. w sali konferencyjnej.

5.W czwartek 26 maja – Dzień Matki – zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30  i na modlitwę za przyczyną Matki Jezusa w intencji żyjących i zmarłych naszych mam.

  1. Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie formacyjne w poniedziałek 30 maja – po Mszy św. o godz. 18.30 w sali konferencyjnej. Akcja Katolicka organizuje 28 lipca pielgrzymkę biegową na Jasną Górę. W tym dniu odbędzie się również pielgrzymka autokarowa dla parafian. Wyjazd o godz. 12.00. Zapisy w biurze parafialnym.
  2. ,,BÓG ZAPŁAĆ’’ ofiarodawcom naszego kościoła za składane ofiary i za ofiary daniny diecezjalnej w kopertach, oraz za składane dziś do puszek ofiary na Seminarium Duchowne.

Przychylając się do prośby rodziców małego chorego Maksa, walczącego o życie z nowotworem w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie wystawiona skarbona dla pragnących wesprzeć leczenie  tego małego chłopca.

  1. Niech Zmartwychwstały Pan nasz Jezus Chrystus wszystkim błogosławi.