Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ– 10.10.2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 10.10.2021r

 1.Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 19.30. Różaniec odmawiany jest także przez wiernych każdego dnia po Mszy św. o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy w poniedziałki i czwartki na godz. 17.15, a w niedzielę na godz. 10.45 na cykl krótkich spotkań różańcowych o pewnej niewidomej zakonnicy, która dokonała wielkich rzeczy dla chorych dzieci.

2.”Bóg zapłać” za składane dziś ofiary  na  tacę inwestycyjną  na inwestycję schodów i głównego wejścia do naszego kościoła.

 3. Dzisiaj poświęcenie różańców dzieciom klas III i złożenie  wypełnionych deklaracji zgłaszających dziecko  do I Komunii św. Natomiast po Mszy św. o godz. 13.00  uczniowie klas VIII składają deklaracje do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4.Przeżywamy dzisiaj DZIEŃ PAPIESKI z tego tytułu przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na PAPIESKI FUNDUSZ STYPENDIALNY.  W naszym kościele prezentujemy wystawę papieską w związku z przeżywaną w tym roku XX rocznicę nadania Szkole Podstawowej nr 9. – imienia Jana Pawła II. Wystawa potrwa przez tydzień. Natomiast w niedzielę 17 października na zakończenie „tygodnia papieskiego” wraz z Dyrekcją, nauczycielami i całą społecznością uczniów i rodziców podziękujemy Panu Bogu na Mszy św. o godz. 10.45 za dar Patrona i za to wszystko co w tym czasie ubogaciło nasze serca i umysły, a po Mszy św. złożymy kwiaty przy pomniku św. Jana Pawła II.

 5.W środę 13 października – DZIEŃ FATIMSKI. Adoracja przez cały dzień przy figurze Matki Bożej Fatimskiej w kościele. O godz. 19.30 RÓŻANIEC FATIMSKI, który poprowadzą pielgrzymi, którzy w tym roku pielgrzymowali do rozmaitych sanktuariów, a o godz. 20.00 Msza św.  na zakończenie dnia adoracji. Serdecznie zapraszamy.

 6.Od października w parafii św. Antoniego został wznowiony dyżur w tzw. „stałym konfesjonale”. Spowiedź tam codziennie od 9.00 – 12.00 i od 15.00 – 18.00. W naszym kościele spowiedź św. codziennie w godz: 7.00 – 7.30 i 18.00 – 18.30. W niedzielę podczas Mszy św.

 7. –WYMIENIANKI JEDNORAZOWE za zmarłych można składać do wszystkich skarbon – karty do wypisania zmarłych wyłożone są przy wyjściu z kościoła i z kaplicy adoracji . Za tych zmarłych modlić się będziemy odmawiając różaniec od 2 do 8 listopada.

 -WYMIENIANKI ROCZNE  w których modlimy się za zmarłych w każdą niedziele przed Mszą św. można składać w biurze parafialnym. Za składane przy tej okazji ofiary, które są przeznaczone na inwestycję schodów do kościoła – serdeczne „Bóg zapłać”

8.BIURO PARAFIALNE czynne w poniedziałki, środy i piątki od 10.00 – 12.00, a w soboty od 19.15 – w sprawach sakramentu małżeństwa.

9.Parafianom i Gościom życzymy Bożej opieki na nowy tydzień.