Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 15.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 15.05.2022r.

  1. NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00, w niedziele o 19.30. Serdecznie zapraszamy na wspólne uwielbienie imienia Maryi w Jej wezwaniach Litanii Loretańskich oraz na wspólny śpiew pięknych pieśni maryjnych.
  2. Jutro w poniedziałek o godz. 16.00. Ks. Bp. Łukasz Buzun udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w liturgii Mszy św. – na ile czas i obowiązki zawodowe pozwolą – rodziców, rodziców chrzestnych i świadków bierzmowania, oraz wszystkich wiernych na wspólną modlitwę w intencji młodego Kościoła, który otrzymuje dary Ducha św.
  3. Diakon Rafał Maciak syn naszej parafii w czwartek 19 maja przyjmie święcenia kapłańskie w katedrze w Kaliszu, a Mszę św. prymicyjną odprawi w naszym kościele w niedzielę – 22 maja o godz. 13.00.
  4. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego organizuje akcję oddawania krwi pod hasłem Kropla Miłosierdzia. Szczegóły na plakacie.
  5. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca – 23 maja o godz. 19.15. w sali konferencyjnej.
  6. ,,BÓG ZAPŁAĆ’’ ofiarodawcom naszego kościoła za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tace inwestycyjną. Rozpoczęliśmy gromadzenie środków na inwestycję schodów bocznych do naszego kościoła. Ofiary z tych tac inwestycyjnych wpłacane są na konto parafialne na fundusz inwestycyjny. Wszystkim ofiarodawcom serdeczne ,,BÓG ZAPŁAĆ”.
  7. Kończymy tydzień modlitwy o powołania do służby w kościele. W przyszłą niedzielę – 22 maja zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego.
  8. W przyszłą niedzielę tradycyjnie – 22 dnia miesiąca zapraszamy na modlitwę w intencji chorych za przyczyną św. Charbela. O godz. 19.15. – koronka w intencji chorych, nabożeństwo majowe z modlitwą adoracyjną Najświętszego Sakramentu i namaszczenie olejami św. Charbela i jak w każdą niedzielę o 20.00 Msza św.
  9. Na nowy tydzień niech Pan Bóg błogosławi naszym Parafianom i Gościom.