Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV   NIEDZIELA ZWYKŁA  – 17.09.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIV   NIEDZIELA ZWYKŁA  – 17.09.2023r.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę – odbiór deklaracji zgłaszającej dziecko z klasy III do przygotowania i przyjęcia I Komunii św. w naszym kościele w przyszłym roku i odbiór deklaracji zgłaszającej kandydata z klasy VIII do przygotowania i przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2024 r. w naszym kościele. Jednocześnie pragniemy poinformować, że powyższe sakramenty zgodnie ze wskazaniami Biskupa Kaliskiego przyjmujemy w parafii zamieszkania.
  2. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje pielgrzymkę śladami męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Bydgoszcz, Toruń, Górsk. Wyjazd 1 października o godz. 4.30. Koszt – 100 zł. Zapisy w biurze parafialnym.
  3. Trwa rozprowadzanie kalendarzy diecezjalnych z których dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na utrzymanie Seminarium Duchownego. Serdeczne Bóg zapłać za ich nabywanie.
  4. W środę 20 września po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie dla katechetów.
  5. W piątek 22 września zapraszamy na modlitwę o łaskę uzdrowienia za przyczyną św. Charbela. O godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i namaszczenie olejami św. Charbela i Msza św. o godz. 18:30.
  6. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania formacyjne dla grup i wspólnot duszpasterskich naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na spotkania z ks. opiekunami poszczególnych grup i wspólnot.
  7. Wszystkim ofiarodawcom „Bóg zapłać” za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę inwestycyjną na inwestycję modernizacji schodów bocznych do naszego kościoła. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na uczelnie katolickie.
  8. Organizowany jest kurs Alpha pomagający odkryć życie, wiarę i sens. Szczegóły na plakatach.
  9. Parafianom i Gościom życzymy dobrego i błogosławionego tygodnia.