Powiększ tekst: A A A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła- 23.01.2022r

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  III NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  23.01.2022r.

  1. We wtorek 25 stycznia przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Dla naszej parafii jest to dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz. 8.00 do 18.00 w kościele przy ołtarzu głównym, zakończona Mszą św. o godz. 18.30. Tego też dnia naszą modlitwą obejmujemy pasterza naszej diecezji – księdza Biskupa Damiana Bryla w 1 rocznicę Jego nominacji na biskupa diecezjalnego Diecezji Kaliskiej.
  2. Serdeczne ,,BÓG ZAPŁAĆ” za wspólną modlitwę podczas Mszy św. kolędowych w intencji naszych rodzin, oraz ,,BÓG ZAPŁAĆ ‘’ za złożone podczas tych Mszy św. ofiary na zakończoną inwestycję schodów wejścia głównego do kościoła.
  3. Po feriach zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na spotkania:

– grupa Ks. Jakuba – w poniedziałek  31 stycznia o godz. 19.00. w kościele.

– grupa Ks. Macieja – we wtorek  1 lutego o godz. 19.00. w kościele.

  1. W lutym w I sobotę miesiąca – 5 lutego – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Jeżeli rodzina ma życzenie aby kapłan odwiedził chorego z posługą sakramentalną prosimy o zgłoszenie tego telefonicznie lub indywidualnie w biurze parafialnym.
  2. ,,BÓG ZAPŁAĆ” ofiarodawcom naszego kościoła za składane ofiary na zakończoną inwestycję schodów głównego wejścia do kościoła, za ofiary w kopertach i przelewy na konto bankowe parafii na ten cel.
  3. W związku z rozporządzeniem dotyczącym limitów w kościołach – obowiązuje 30% całości obłożenia miejsc. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. Jednocześnie informujemy i prosimy o zakrywanie nosa i ust.
  4. Parafianom i Gościom życzymy Bożej opieki  na nowy tydzień.