Powiększ tekst: A A A

PLAN KOLĘDY OD 30 GRUDNIA 2019 r. DO 13 LUTEGO 2020 r.

Utworzono 30 grudnia 2019   |   Oprac. Administrator

Kolęda to spotkanie kapłana z rodziną na wspólnej modlitwie przy kolędowym stole, błogosławieństwo mieszkania i rozmowa duszpasterska.
Już dziś pragniemy serdecznie podziękować za otwarte drzwi mieszkań, za wspólnie spędzone chwile na modlitwie oraz za zwyczajowo składane ofiary kolędowe, które przeznaczone są w tym roku na pokrycie kosztów prac remontowych i malowania wnętrza naszego kościoła.
Serdeczne „Bóg zapłać” za okazaną ofiarność.

PLAN KOLĘDY OD  30 GRUDNIA  2019  r.  DO  13  LUTEGO  2020 r.

 

PONIEDZIAŁEK   30 grudnia 2019 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Klasztorna blok nr 2 oraz domy numery nieparzyste od nr 1
  2. ks. – ul. Klasztorna blok nr 11 E oraz domy numery parzyste od nr 4
  3. ks. – ul. Klasztorna blok nr 10 i 12

 

CZWARTEK   2 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Klasztorna 14 oraz 7 A B C
  2. ks. – ul. Klasztorna blok 16 i 18

 

PIĄTEK   3 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Klasztorna 11 A B C D
  2. ks. – ul. Klasztorna 9 i 9 A

 

SOBOTA  4 stycznia 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 134 A B / 136 A B / 138 A B / 144 / 146
  2. ks. – ul. Strzelecka 101 / 105 / 113 / 119 / 140 A B oraz ul. Końcowa od nr 1
  3. ks. – ul. Strzelecka 128 A B / 130 A B / 132 A B

 

WTOREK  7 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 114 A B C D E oraz 120 A
  2. ks. – ul. Strzelecka 120 B C oraz 118 A B C D
  3. ks. – ul. Strzelecka 124 A B oraz 126 A B
  4. ks. – ul. Strzelecka 116 A B C D E

 

ŚRODA   8 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 44 A B C oraz 62 A
  2. ks. – ul. Strzelecka 64 A B C oraz 62 B
  3. ks. – ul. Strzelecka 68 A B C
  4. ks. – ul. Strzelecka 70 A B C D

 

CZWARTEK   9 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 66 A B C
  2. ks. – ul. Strzelecka 72 A B C
  3. ks. – ul. Strzelecka 74 A B C
  4. ks. – ul. Sowia, Kukułcza, Słowikowa i Skowronkowa

 

PIĄTEK   10 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 92 A B C D
  2. ks. – ul. Strzelecka 98 A B C D
  3. ks. – ul. Malczewskiego 2 A B oraz 3 A B C
  4. ks. – ul. Pogodna, Szczęśliwa, Radosna, Wesoła i Lawendowa

 

SOBOTA   11 stycznia 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – ul. Strzelecka 76 A B C oraz 78 A B C
  2. ks. – ul. Strzelecka 96 A B oraz 100 A B C
  3. ks. – ul. Strzelecka 86 A B C D oraz 88 A
  4. ks. – ul. Strzelecka 88 B C oraz 90 A B C D

 

PONIEDZIAŁEK   13 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Ledóchowskiego 125 – 151 oraz 144 – 182
  2. ks. – ul. Ledóchowskiego 153 – 209
  3. ks. – ul. Ledóchowskiego 73 – 115 oraz 98 – 142
  4. ks. – ul. Ledóchowskiego 44 A B C oraz Wyspiańskiego nr 2 – 11

 

WTOREK   14 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Strzelecka domy od numeru 2-30
  2. ks. – ul. Strzelecka domy od numeru 32 – 60
  3. ks. – ul. Komuny Paryskiej 41 A B C

 

ŚRODA   15 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Komuny Paryskiej 39 A B C
  2. ks. – ul. Komuny Paryskiej 37 A B C D
  3. ks. – ul. Komuny Paryskiej 31 A B C D
  4. ks. – ul. Komuny Paryskiej 29 A B C D

 

CZWARTEK   16 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Komuny Paryskiej 27 A B C
  2. ks. – ul. Komuny Paryskiej 25 A B C D
  3. ks. – ul. Komuny Paryskiej 23 A B C
  4. ks. – ul. Komuny Paryskiej 19 A B C D

 

PIĄTEK   17 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Komuny Paryskiej 17 A B C
  2. ks. – ul. Komuny Paryskiej 15 A B C D
  3. ks. – ul. Komuny Paryskiej 11 A B C
  4. ks. – ul. Komuny Paryskiej 12 A B

 

SOBOTA   18 stycznia 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – ul. Komuny Paryskiej 10 A B C oraz 9 A B
  2. ks. – ul. Komuny Paryskiej 8 A B C oraz 6 C D
  3. ks. – ul. Komuny Paryskiej 4 A B C oraz 6 A B
  4. ks. – ul. Komuny Paryskiej 1 A B oraz 3 A B C

 

PONIEDZIAŁEK   20 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Komuny Paryskiej 2 A B
  2. ks. – ul. Mertki 5 A B C
  3. ks. – ul. Mertki 7 A B C
  4. ks. – ul. Mertki 9 A B C D

 

WTOREK   21 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Mertki 11 A B C
  2. ks. – ul. Paderewskiego 24 A B C
  3. ks. – ul. Paderewskiego 26 A B C

 

ŚRODA   22 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Paderewskiego 28 A B C
  2. ks. – ul. Paderewskiego 31 A B C
  3. ks. – ul. Paderewskiego 31 D E
  4. ks. – ul. Paderewskiego 30
  5. ks. – ul. Broniewskiego 1

 

CZWARTEK   23 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Paderewskiego 32 A B C
  2. ks. – ul. Paderewskiego 33 A B C
  3. ks. – ul. Paderewskiego 34 A B C D
  4. ks. – ul. Komuny Paryskiej 35 A B C
  5. ks. – ul. Broniewskiego 3 oraz 5

 

PIĄTEK   24 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Paderewskiego domy 41, 43, 57, oraz 39 A B C
  2. ks. – ul. Paderewskiego 36 A B C
  3. ks. – ul. Paderewskiego 38 A B C
  4. ks. – ul. Paderewskiego 22 A B
  5. ks. – ul. Broniewskiego 7

 

SOBOTA   25 stycznia 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – ul. Asnyka 1 A B C D
  2. ks. – ul. Asnyka 3 oraz 3 A B C
  3. ks. – ul. Asnyka 22 oraz 24
  4. ks. – ul. Paderewskiego 22 C D
  5. ks. – ul. Broniewskiego 9 oraz 11

 

PONIEDZIAŁEK   27 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Paderewskiego 16 A B
  2. ks. – ul. Paderewskiego 16 C D
  3. ks. – ul. Paderewskiego 16 E, ul. Szkolna domy od nr 1, oraz ul. Frąszczaka 5
  4. ks. – ul. Szkolna 13, 15, 17, 19
  5. ks. – ul. Broniewskiego 13 oraz 15

 

 WTOREK   28 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Szkolna 18 A B C
  2. ks. – ul. Szkolna 20 A B C
  3. ks. – ul. Szkolna 22 A B oraz ul. Tomczeka
  4. ks. – ul. Paderewskiego 40 A B

 

ŚRODA   29 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Paderewskiego 8 A B C oraz 10 A
  2. ks. – ul. Paderewskiego 12 A B C oraz 10 B
  3. ks. – ul. Waryńskiego 6, 8, 10, 12, 14, 19, 21, 23
  4. ks. – ul. Matejki domy nr parzyste od 2
  5. ks. – ul. Paderewskiego 40 C D

 

CZWARTEK   30 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Dalbora 38 A B C D E
  2. ks. – ul. Dalbora 27, 31, 36 oraz ul. Śmigielskiego 17 A B C
  3. ks. – ul. Waryńskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
  4. ks. – ul. Matejki domy nr nieparzyste od 1
  5. ks. – ul. Śmigielskiego 19 A B

 

 PIĄTEK   31 stycznia 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Śmigielskiego 13 A B C D
  2. ks. – ul. Śmigielskiego 7 A B oraz 11 A B
  3. ks. – ul. Śmigielskiego 3 A B C oraz 5 A
  4. ks. – ul. Śmigielskiego 5 B oraz 9 A B C
  5. ks. – ul. Śmigielskiego 2 A B

 

SOBOTA   1 lutego 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – Osiedle Robotnicze 2 – 28
  2. ks. – Osiedle Robotnicze 35 – 37 oraz 40 – 54
  3. ks. – Osiedle Robotnicze 30 – 38
  4. ks. – Osiedle Robotnicze 1 – 33
  5. ks. – ul. Śmigielskiego 1 A B C D

 

PONIEDZIAŁEK   3 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Śmigielskiego 40 A B C
  2. ks. – ul. Śmigielskiego 38 A B oraz 12 A B
  3. ks. – ul. Śmigielskiego 18 A B C D

 

WTOREK   4 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Śmigielskiego 16 A B C
  2. ks. – ul. Śmigielskiego 14 A B C

 

ŚRODA   5 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Śmigielskiego 8 A B C oraz 10 A
  2. ks. – ul. Śmigielskiego 4 A B C oraz 10 B
  3. ks. – ul. Śmigielskiego 6 A B C D

 

CZWARTEK   6 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Złota, Solidarności, Srebrna
  2. ks. – ul. Promienista, Piękna, Urocza
  3. ks. – ul. Majorka, Tęczowa, Kolorowa, Błękitna

 

PIĄTEK   7 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Jasna domy 2 – 38 oraz ul. Popiełuszki, PCK
  2. ks. – ul. Jasna domy 39 – 85 oraz ul. Bartkiewicza, Sikory

 

SOBOTA   8 lutego 2020 r. – godz. 10:30

  1. ks. – ul. Baczyńskiego (cała)
  2. ks. – ul. Lewandowskiego oraz ul. Lisieckiego
  3. ks. – ul. Bronikowskiego, Serbeńskiego, Cywińskiego, Dwornika, Niesiołowskiego, Przechodnia

 

PONIEDZIAŁEK   10 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Mikołajczyka 4 A B oraz ul. Matejki 22 A
  2. ks. – ul. Mikołajczyka 4 C D oraz ul. Matejki 22 B
  3. ks. – ul. Matejki 21 A B C

 

WTOREK   11 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Jankowskiego 1 A B C
  2. ks. – ul. Jankowskiego domy 49 – 6 oraz ul. Jankowskiego 3 A B

 

ŚRODA   12 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Jankowskiego 3 C D oraz ul. Chełmońskiego 3 A
  2. ks. – ul. Chełmońskiego 1 A B C D
  3. ks. – ul. Chełmońskiego 3 B C oraz ul. Chełmońskiego 6 A B

 

CZWARTEK   13 lutego 2020 r. – godz. 15:30

  1. ks. – ul. Chełmońskiego 2 A B C D
  2. ks. – ul. Chełmońskiego 4 A B C D
  3. ks. – Kolęda na osobiste zgłoszenie dla rodzin, które nie mogły przyjąć w wyznaczonym terminie

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian podanych terminów na wypadek zdarzeń losowych.